Język francuski od A do Z. Repetytorium

Kram
nauka języków język francuski gramatyka Francja
językoznawstwo, nauka o literaturze
nauka języków język francuski gramatyka Francja

Mam wiele książek do nauki francuskiego i szczerze jest to chyba najlepsza pozycja. Gramatyka wytłumaczona w sposób jasny i przystępny, można dzięki niej w szybkim czasie opanować zasady językowe. Dodatkowo świetnie się z niej powtarza materiał, jakiego uczą na lekcjach czy kursach i nawet po długiej przerwie w nauce można sobie szybko przypomnieć wszystkie podstawowe...

• Biblioteczka
  • 2013