Okładka książki Sokrates magos. Autsajderstwo, magia i charyzma w kontekście antropologii symbolicznej Victora Turnera
Jacek Sieradzan Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia Seria: Antropologia [Eneteia] filozofia, etyka

Okładka książki Przewodnik po myśli Carla Gustava Junga Ilona Błocian, Tomasz J. Jasiński, Henryk Machoń, Czesław S. Nosal, Tomasz Olchanowski, Kazimierz Pajor, Andrzej Pankalla, Mirosław Piróg, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Izabela Trzcińska
Ocena 7,2
Przewodnik po ... Ilona Błocian, Toma...
Okładka książki Zrozum mnie i szanuj. Refleksje wokół niepełnosprawności intelektualnej. Aleksandra Fandrejewska, Ewa Gniazdowska, Urszula Jarecka, Jolanta Koral, Franciszek Maśluszczak, Wojciech Otto, Halina Postek, Jacek Sieradzan, Justyna Sobczyk, Piotr Wasilewski, Elżbieta Zakrzewska-Manterys, Lech Śliwonik
Ocena 7,0
Zrozum mnie i ... Aleksandra Fandreje...
Okładka książki Hermaion nr 2 Krzysztof Grudnik, Irma Kozina, Dariusz Misiuna, Mirosław Piróg, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Norbert Wójtowicz, Zbigniew Łagosz
Ocena 7,4
Hermaion nr 2 Krzysztof Grudnik, ...