Elżbieta odchodzi

Okładka książki Elżbieta odchodzi
Jerzy Edigey Wydawnictwo: Śląsk Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
Śląsk
1973-01-01
1973-01-01
powieść polska

więcej Więcej

Nie jest to typowy kryminał a raczej powieść szpiegowska. Jest to książka dla ludzi, lubiących klimaty lat sześćdziesiątych, gdy milicjant zwraca się per "obywatelu" i tacy na pewno docenią walory tej książki.
Sama akcja nie jest zbyt porywająca ani zaskakująca, ale wartka. Autor nie rozpisuje się o pięknie przyrody czy też dokładnym opisie miejsc w których rozgrywa się...

• Kryminał
  • Posiadam, jeszcze nie przeczytałam
  • A Reader
  • Czytnik
  • Lata 20. Part 1/2
  • Kryminały
  • Sensacja/Kryminał

Dodaj cytat z książki Elżbieta odchodzi