Walcząc o Wielką Polskę

Okładka książki Walcząc o Wielką Polskę Mariusz Tomczak
Okładka książki Walcząc o Wielką Polskę
Mariusz Tomczak Wydawnictwo: Ars Politica nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ars Politica
2006-01-01
2006-01-01
83-924816-0-7
Młodzież Wszechpolska ruch narodowy publicystyka

Okładka książki Narodowa demokracja XIX-XXI wiek : dzieje ruchu politycznego. T. 2, Działalność Grzegorz Baziur, Małgorzata Dajnowicz, Aneta Dawidowicz, Rafał Dobrowolski, Jan Engelgard, Piotr Grabowiec, Artur Grudniak, Mirosław Habowski, Urszula Jakubowska, Przemysław Jarosław Jastrzębski, Tomasz Kenar, Lucyna Kulińska, Arkadiusz Lewandowski, Henryk Lisiak, Jarosław Macała, Wojciech Jerzy Muszyński, Jolanta Mysiakowska-Muszyńska, Daniel Pater, Rafał Sierchuła, Mariusz Tomczak, Adam Andrzej Urbanowicz, Z. Waszkiewicz, Piotr Wiertelak
Narodowa demok... Grzegorz Baziur, Ma...

Bardzo dobry zbiór publikacji Mariusza Tomczaka. Dobrze, jakby czasami przeczytały ją pewne antynarodowe środowiska zanim zaczną szkalować endeków i oskarżać o faszym i inne bzdury.

• Patriotczne
  • Polityczne