Propaganda. Współczesne oblicza. Technologia zabójstwa medialnego.

Paweł Znyk Wydawnictwo: Bracia Zybert nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-933594-0-0
Bracia Zybert
propaganda manipulacja socjologia dziennikarstwo TVN
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-933594-0-0
propaganda manipulacja socjologia dziennikarstwo TVN

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki i pracy jaką trzeba było włożyć w jej przygotowanie. Piękną wisienkę na torcie stanowi dołączona płyta z rzetelną analizą materiału telewizyjnego ukazująca techniki manipulacji. Po prostu majstersztyk! Z tą pozycją powinien zapoznać się każdy widz, czytelnik, odbiorca mediów. Włączmy krytyczne myślenie!

Dyskusje

• 2018
  • Must have ... must read :)
  • Historia"najnowsza"-polityka,filozofia,kultura
  • Teorie spiskowe