Opowieści Niedźwiedziego Grodu

legenda Chełm lubelszczyzna
powieść historyczna
83-917365-1-2
legenda Chełm lubelszczyzna

Na ksiązkę trafiłam przypadkowo, szukając informacji o historii Chełmna. No ta pozycja zdecydowanie nie jest tym czego szukałam. Historii jest tam tyle co kot napłakał, a większość to spisane legendy ziemii chełmskiej. Okoń czując powołanie, a nawet wręcz misję spisał wszystko, co usłyszał, by podać to dalej, by świat i Polska poczuły klimat tej okolicy. Czyli standard:...

Dla miłośników legend i opowieści z historii regionu - super!

• 52 książki 2012
  • Przeczytane - rozrywka
  • Książki do których się powraca

Dodaj cytat z książki Opowieści Niedźwiedziego Grodu