Obiecaj mi

kobieta obietnice czas

Oficjalne recenzje i

Zaskakujący Evans

[ 36 ] Link do recenzji

Przeczytana w moment. Znów ciepła, wzruszająca, piękna powieść Evansa. Cudowna. Mimo wątku z gatunku sci-fi bardzo mi się podobała i jak to zwykle bywa z książkami tego autora kilka łez poleciało.

Niesamowita, cudowna, wspaniała! Przepiękna powieść z bardzo wartościowym przesłaniem. Szkoda ze tak szybko się skończyła :)

Ciepła i poruszająca powieść. Zakończenie trochę kojarzy mi się z tym, co czasami serwuje nam Musso, natomiast cała książka tak nie pędzi, akcja jest spokojna.

"Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas" - czytamy na okładce powieści.
Historia Beth jest smutna i wzruszająca, a ta odrobina magii, którą dołożył do niej autor dodaje jej więcej uroku. Skoro bowiem bohaterka przeżywa wielkie życiowe rozczarowanie i traci zaufanie do mężczyzn, to tylko cud mógłby odmienić jej serce i życie. Taki właśnie cud się zdarza...

Tą książkę dostałam w prezencie kiedy byłam jeszcze nastolatką i nie wiem jak to się stało, że tyle lat się przede mną uchowała. Czekała na swój moment i ten moment nastał. Książek Evansa nie czytałam już naprawdę dawno i dopiero teraz przypomniałam sobie jak bardzo lubię jego twórczości. Poruszają, relaksują, ciekawią, przejmują do granic możliwości. Tak samo było również...

Beth ma pecha do facetów, żaden z nich nie dotrzymał danej obietnicy. Wtedy na jej drodze pojawia się ON oraz nadzieja, że ktoś ją pokocha. Lecz nic nie jest takie proste, jaką tajemnice skrywa Matthew? Czy ich miłość będzie możliwa? Bardzo przyjemna powieść Evansa. Polecam

Książka ciekawa od pierwszych stron, przeczytałam ja migiem tak mnie pochłoneła, całkiem inna niż książki Evansa.
Dość ciekawa i zagadkowa, jednak ja nie wiem czy bym chciała kochać męża swojej córki inaczej jak zięcia takie to dla mnie trudne do wyobrażenia choć wiem , że możliwe jednak już pomijam fakt podróżowania w czasie.
Trzeba wziąć pod uwagę , że też to , że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna historia z bdb zakończeniem. Aczkolwiek jak dla mnie trochę za dużo fantastyczna. Wzruszająca i smutna, ale i dająca nadzieję. Przyjemnie się czyta.

Mhm faktycznie historia niewiarygodna. Czyta się bardzo dobrze, szczególnie gdy się chce poleżeć i wygrzać :)

Historia przypominająca nieprawdopodobny sen.
Ciekawy pomysł na fabułę aczkolwiek dialogi i sama postać głównej bohaterki drażniąco infantylna.
Czytało się bardzo szybko i jako lektura na jeden wieczór ok.

Dyskusje

3 193