Bajka o szczęściu

Izabela DegórskaAleksandra Kucharska-Cybuch Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop Seria: Książka z Zebrą literatura dziecięca
Wydawnictwo Ezop
opowiadanie dziecięce polskie
literatura dziecięca
Książka z Zebrą
opowiadanie dziecięce polskie

Szczęścia nie znajdziesz w ciągle kupowanych, błyszczących gadżetach, nie w przedmiotach bez duszy, nie w samym procesie kupowania. Szczęście może dać spokojne życie, przyjaźń i żywy kontakt z innymi (nawet jeśli to "tylko" rozbrykana mysz, chodzący dumnie kogut czy taplająca się w błocie świnia).

"Bajka o szczęściu" to historia, dzięki której przeniesiemy się w...

Mądra, tradycyjna bajka o przyjaźni i o tym, że rzeczy (i pieniądze) szczęścia nie dają. No i o szczęściu, oczywiście :)

Piękna, mądra książeczka dla wrażliwego dziecka.

• Dla dzieci
  • 4latek
  • Literatura dziecięca/młodzieżowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bajka o szczęściu