Dziesięć nowych sposobów na robienie lepszych zdjęć

David duChemin Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
10 more. Ten new ways to improve your craft.
Wojciech Tkaczyński
Galaktyka
fotografia poradnik
10 more. Ten new ways to improve your craft.
poradniki
Wojciech Tkaczyński
fotografia poradnik

„10 nowych sposobów…” to bardzo fajny, !darmowy! ebook zawierający 10 wyzwań/porad dla osób które poprzez fotografię chciałby przekazać coś więcej niż tylko ładny widoczek. Dzięki prezentowanym ćwiczeniom fotograf z rzemieślnika ma szansę stać się prawdziwym artystą. Broszurka, bo ciężko nazwać ją książką, uczy kreatywnego kadrowania oraz skłania odbiorców do ciągłego...

Podobnie jak pierwsza część - świetny e-book. Pomaga zrozumieć, co w tym jest naprawdę ważne.

• Fotografia
  • Boox