W pogoni za stylem. Dziesięć sposobów na poprawę własnych zdjęć

David duChemin Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
Chasing the look. 10 ways to improve the aesthetics of your photographs
poradniki
Wojciech Tkaczyński
fotografia poradnik

Mini-poradnik zachęcający czytelnika do wyjścia poza typowy schemat myślowy początkującego fotografika oraz spojrzenia szerzej na wybrane aspekty owej dziedziny sztuki. DuChemin zdecydował się umieścić w nim wiele cennych rad przydatnych nie tylko laikom z zakresu fotografii, ale także profesjonalistom, chcącym na nowo docenić świat dwuwymiarowy oraz jego nieskończone...

Na półkach: , , , ,

krople-szczescia.blogspot.com/2012/09/d-duchemin-w-pogoni-za-stylem.html

Na tą książkę trafiłam przypadkiem. Fotografia jest jedną z moich pasji, więc chętnie sięgnęłam po darmowego ebook'a. ;) To moja pierwsza recenzja tego typu książki, więc nie będzie zbyt rozbudowana. ;)

Ebook zainteresował mnie już od pierwszej strony. Jest ozdobiony wieloma zdjęciami autora, które...

Dobra książka dla fotografujących ludzi, lub ludzi zaczynających fotografować, którzy nie do końca wiedzą, co chcą uwieczniać i jaki jest ich styl. Polecam.

• 2012
  • Fotografia
  • Ebooki
  • Rok 2012
  • 2017
  • E-booki
  • A - Ebook

David duChemin W pogoni za stylem. Dziesięć sposobów na poprawę własnych zdjęć Zobacz więcej