Ostatni monarcha

Elżbieta Centkowska Wydawnictwo: WSiP Seria: Biblioteczka Historyczna [WSiP] biografia, autobiografia, pamiętnik
8302037605
WSiP
Stanisław August XVIII
biografia, autobiografia, pamiętnik
8302037605
Biblioteczka Historyczna [WSiP]
Stanisław August XVIII

Okładka książki Historia i społeczeństwo. Program nauczania dla klas 4-6 szkoły podstawowej Elżbieta Centkowska, Jerzy Centkowski
0,0
Historia i spo... Elżbieta Centkowska...

Szczerze mówiąc opinię o królu miałam podobną do tych historyków, którzy opisywali go negatywnie przez te wszystkie lata i teraz ją zmieniłam. Książka napisana w sposób przystępny, zawiera wiele ciekawych anegdot, czyta się przyjemnie.

• 2014 - Przeczytane
  • Oświecenie
  • 2019
  • 2012
  • Czasy Stanisławowskie
  • Archeologia i historia
  • Historia Polski

Dodaj cytat z książki Ostatni monarcha