Łowcy głów

kryminał, sensacja, thriller
978-83-245-9026-1
Iwona Zimnicka
literatura norweska

Nie do końca składne, nie do końca wyczerpane literacko. Tym razem średnio.

To moja 3cia książka tegoż Pana z mrożnej Norwegii po Krew na śniegu i Więcej krwii, skromnej dwu tomówki. Początek opowieści nader skromny...By po kilkudziesięciu stronnicach ..łupnąć w czaszkę...Akcja akcja i jeszcze raz Action !!! Nie puściło już do końca, polecam, zdecydowany Pozytyw !!! P.S ..Zacząłem Syna....

Kryminalny średniak, potencjał był i to jedyny pozytyw.

Straszny gniot, żałosna główna postać, brak logiki ( m. in. śledczy kryminalistyczni mieli niby wziąć za wiarygodne ugryzienie ludzkimi szczękami imitujące ugryzienie przez psa, autor robi czytelnika w bambuko...), pseudo kryminał, ta książka zmarnowała mój czas...

Bardzo trzymająca w napięciu, dużo zwrotów akcji, po skończeniu czułam pustkę.

Przyjemna i szybka lektura. Jo Nesbo to autor na którego książkach ciężko się zawieść.

Polecam! ;)

Całkiem dobra intryga, ładnie budowane napięcie. Brakowało mi trochę głębi w bohaterach, ale jest to niewątpliwie dobry kryminał.

Moja pierwsza książka Jo Nesbo, z którą łączę naprawdę dobre wspomnienia i początek naszej "przyjaźni".
Z chęcią też obejrzałem później ekranizację, byłem ciekaw jak przedstawiono pewne zdarzenia.

mnie jakoś szczególnie nie porwała, nie jest najgorsza, ale ja bym jej nie polecała. inne jego książki bardziej mi nie podobały

Moja pierwsza książka tego autora. Chciałem sprawdzić przed rozpoczęciem serii o Harrym Hole, czy sposób pisania Norwega spodoba mi się. Książka wciągnęła mnie, super pomysł na kryminał, aż szkoda, że taka krótka i szybko się skończyła. Chciałoby się czytać dalej.
Książka zachęciła mnie po sięgnięcie innych pozycji Jo Nesbo i tak stałem się jego fanem. Polecam wszystkim....

Dyskusje

7 440