Księżna Ziska

Okładka książki Księżna Ziska
Marie Corelli Wydawnictwo: ALFA Seria: Świat Romansów . literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1994-01-01
Cecylia Niewiadomska
fantastyka starożytny Egipt; zemsta reinkarnacja

więcej Więcej

Nie znoszę romansów, ale przeczytałam, ponieważ zafascynował mnie film Angel ( z 2007 r.), który jest częściowo oparty na życiu Marie Corelli. Zainteresowało mnie zjawisko społeczne, jakim była twórczość tej autorki; myślę, że można to porównać z dzisiejszą Stephenie Meyer i jej sagą Zmierzchu.

Ale do rzeczy:
Specyficzna książka; sama historia w niej przedstawiona jest...

• Niedostępne
  • Wymienię/sprzedam