Zły sen

Okładka książki Zły sen
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Opowieści Margit Sandemo literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Opowieści Margit Sandemo
Forhekset
Pol-Nordica
1996-01-01
1996-01-01
Iwona Zimnicka

więcej Więcej

Mam wrażenie, że autorka pisała tę książkę na siłę. Strasznie się zawiodłam. Nawet uczucia głównych bohaterów wydawały mi się płytkie. Odradzam, bo szkoda czasu.

Ocena 4/10 to wszystko co mogę dać tej książeczce. Nie jest to ambitna lektura. Czyta się ciężko nawet dla samej rozrywki. Zbyt wiele postaci na tak niewielu stronach. W pewnym momencie nie wiedziałam kto kim jest dla kogo i co takiego zrobił. Wątek kryminalny trywialny. A miłość Sissel i Stefana to romans na siłę i daleko mu od realności.

Na wakacje, po południu :))

Moja ulubiona opowieść Sandemo

• Margit Sandemo
  • Opowieści Margit Sandemo
  • Chcę w prezencie
  • Romans
  • Domowa biblioteczka
  • 2019

Dodaj cytat z książki Zły sen