Pretty Little Liars. Niewiarygodne

Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 4) literatura młodzieżowa
Pretty Little Liars. Unbelievable
Data 1. wydania:
2008-05-27
Otwarte
kłamstwa śledztwo tajemnica
Pretty Little Liars. Unbelievable
Pretty Little Liars (tom 4)
literatura młodzieżowa
kłamstwa śledztwo tajemnica

,,Pobudka, Śpiące Królewny.
W Rosewood nic nie kończy się happy endem.
Niczego się nie nauczyłyście?
Kłamczuchy nigdy się nie zmieniają, a Emily, Hanna, Spencer i Aria mają diabła za skórą. I dlatego tak je kocham.''

Świetna część, jak zawsze, mam teraz tak pomieszane w głowie, że muszę się jak najszybciej zabrać za 5 tom!

Ta seria nie jest moją ulubioną, nie czekam z niecierpliwością na kolejną stronę czy kolejną część.
Kolejna porcja przejść czterech dziewczyn, kiedyś przyjaciółek, z A. Pod koniec książki wydawać by się mogło, że mają już spokój prześladowcą jednak wiadomo, że to nieprawda, bo przecież serii nie kończy ta książka. I pewnie sięgnę po kolejne części, jednak robię, to tylko...

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki: 8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność: 7/10

Czwarta część serii Pretty Little Liars, opowiadająca o czterech dziewczynach z niewielkiej miejscowości, które po śmierci przyjaciółki zaczynają dostawać regularnie sms-y od odoby podpisującej się jako A. I są to przerażające sms-y, związane z ich przeszłością, tajemnicami, zawierające groźby, a także dotyczące tego, co dziewczyny robią aktualnie. A.widzi...

WOW!!! Do końca trzyma w całkowitym napięciu. Polecam przeczytać całą serię

Część trzyma poziom i tempo. Jeżeli komuś do tym tomie zdążyło się znudzić to wiele rzeczy i tajemnic zostaje rozwiązanych. Zakończenie emocjonujące i rozstrzygające, więc dla mniej wytrwałych - można skończyć historię na tej części.

Mogłoby się zdawać, że to już koniec przygód Kłamczuszek, jednak jeszcze sporo tomów przed nami. Naprawdę jestem ciekawa jak to dalej się potoczy, bo PLL zaskakuje mnie coraz bardziej...

Hanna dalej jest najmniej przeze mnie lubianą z głównych bohaterek i mam przeczucie, że to się za bardzo nie zmieni. W tej części zawiodła mnie też Emily, jak widać najlepiej smakuje to co...

Czuję się niedoinformowana, teoretycznie powinna to być ostatnia część skoro osoba, która była A. została zidentyfikowana i "unieszkodliwiona". Jednak wcale tak nie jest - może A. to nie jedna a kilka współpracujących osób??? Tajemnica goni tajemnicę i mam wrażanie, że jeszcze kilka takich sytuacji, a Kłamczuchy wpadną w swoistą nerwicę natręctw.

1913

Czwarty tom najsłabszy z pozostałych książek, ale po słabym początku jest coraz lepiej w drugiej połowie. Zaskakująca końcówka, która sprawiła, że zaczęłam czytać od razu kolejny tom.

Dyskusje

3 996