Antykwariusz

Ewa Karwan-Jastrzębska literatura dziecięca 18 str.
Magnes
Egmont Polska
literatura dziecięca

Magnes
Egmont Polska
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Przeczytałam w jeden wieczór. Niesamowita książka.

Książka z dreszczykiem, historią sztuki i podróżami w czasie. czasem trudno się zorientować, w jakim czasie znajdują się bohaterowie. Warto czytać z reprodukcjami obrazów pod ręką.

Szczerze najbardziej w książce podobały mi się "całostronicowe" wielobarwne ilustracje. Cała historia... hmmmm... powiem tak nie zostaje na dłużej w pamięci. Czytelnik i owszem, po dłuższej znajomości z powieścią może się wciągnąć ale "szału nie ma i staniki też nie latają".

• 2007
  • Książki dla dzieci i młodzieży
  • 2011
  • Literatura polska