Szelmostwa. Kalendarz 2012

Znak
Mario Vargas Llosa kalendarz aforyzmy noblista
inne
Mario Vargas Llosa kalendarz aforyzmy noblista

Tak mieszanych uczuć po przeczytaniu książki dawno nie miałam. Z jednej strony byłam zniesmaczona, jakby mnie ktoś pociął ale po dłuższym czasie stwierdzam, że autor naprawdę ma coś w sobie, skoro potrafi wywoływać skrajne emocje i powodować, że rozmyślam o tej książce na długo po jej przeczytaniu. Czy ją polecam? Hmm, czytajcie na własną odpowiedzialność.

Przejmująca, ambitna, pięknie przetłumaczona i poruszająca. Tak książka z wyższej półki. Do tego dodaje jej uroku fakt, że to mężczyzna pisze o swoich uczuciach do kobiety.

• Chcę w prezencie
  • 2012