Orientacja seksualna i tożsamość płciowa. Aspekty prawne i społeczne

Okładka książki Orientacja seksualna i tożsamość płciowa. Aspekty prawne i społeczne
Adam BodnarAleksandra Gliszczyńska-Grabias Wydawnictwo: a5 nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
a5
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7627-017-3
tożsamość płciowa mniejszości seksualne

Okładka książki Mechanizmy ochrony praw człowieka w ramach ONZ. Analiza systemowa Grażyna Baranowska, Roman Wieruszewski
Ocena 0,0
Mechanizmy och... Grażyna Baranowska,...
Okładka książki Ochrona uchodźców Adam Bernatowicz, Grażyna Bernatowicz-Bierut, Anne Willem Bijleveld, Jakub Boratyński, Jerzy Buzek, Jacek Chlebny, Jean-François Durieux, Paweł Grzesik, Roman Hauser, Tadeusz Iwiński, Jacek Jagielski, Tomasz Kuba Kozłowski, Aleksander Kwaśniewski, Barbara Mikołajczyk, Halina Nieć, Marek Nowicki (działacz społeczny), Jaime Ruiz de Santiago, Anna Rutkiewicz, Irena Rzeplińska, Vladimir Shkolnikov, Agnieszka Siarkiewicz, Radosław Sikorski, Piotr Stachańczyk, Marek Szonert, Zbigniew Szymański (dyplomata), Andrzej Tkacz, Stanisław Trociuk, Wojciech Trojan, Roman Wieruszewski, Halina Wojtachnio, Mieczysława Zdanowicz, Sławomir Łodziński, Scholastyka Śniegowska
Ocena 6,5
Ochrona uchodźców Adam Bernatowicz, G...