Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Uwiedź mnie

Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Rodzina Hathaway (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Seduce me at Sunrise
literatura obyczajowa, romans
2011-09-15
Agnieszka Myśliwy
ocalenie tajemnica przeszłość pokusa romans miłość namiętność

Kolejna zaskakująca książka z mojej ulubionej serii jaką przeczytałem. Jestem pod wrażeniem. Bardzo podobała mi się ta powieść.
Polecam

Bardziej niż udana kontynuacja "Wyjdź za mnie". "Uwiedź mnie" to znakomita propozycja dla wszystkich miłośniczek romansów historycznych.

Jedna z lepszych tej autorki. Obydwoje bohaterowie świetnie zarysowani, choć co rzadko się zdarza, tutaj chyba męska postać jest wyraźniejsza. W dodatku egzotyki dodaje pochodzenie, a więc inny punkt widzenia oraz elementy języka romani wplecione czasem w dialogi. No i oczywiście wszystkie postaci z pozostałych książek w tej serii pojawiają się nieustannie, włącznie z...

Na półkach: , , , , , ,

Ledwo skończyłam część pierwszą i już zabrałam się za 2. :D
Chyba to mój nowy nałóg! XD

Win i Kev, o których jest ta książka są uroczy. Co prawda bardziej przypadli mi do gustu Amelia i Cam, ale i ta pora ma w sobie "to coś".

Win jest słaba, odkąd zachorowała na szkarlatynę jej ciało szybko się męczy. Gdy w końcu pojawia się możliwość wyleczenia jej z tej dolegliwości,...

Romansidełka z myszką mają w sobie ten zniewalający urok. Gdyby tylko więcej czasu poświęcali rozwojowi akcji, jakiejś mniej lub bardziej sensownej rozmowie a nie seksowali się co rozdział...:P Ale na wytrzepanie umysłu z paskudztw dnia powszedniego idealne :D

Ta książka jest jak dom, do którego z chęcią powracasz po długiej nieobecności. Jest jak troskliwa matka, która ukołysze Cię do snu. Nie przestanie, póki nie zaśniesz. Nie da Ci spokoju. Będzie mącić w twoim życiu, ale i darzyć cię ogromem miłości.

"Kev ją kochał. Nie tak, jak opisują miłość artyści i poeci. Nie tak banalnie. Jego uczucie przekraczało granice ziemi, nieba...

Drugi tom serii o rodzinie Hathaway zdecydowanie dorównuje pierwszemu, a przy okazji rozwija wątki poboczne, które pojawią się w kolejnych tomach co sprawia, że jeszcze bardziej chce się sięgnąć po kolejne części serii.

Ubawiłam się czytając tę część. Mogłabym przytaczać mnóstwo cytatów przy których śmiałam się w głos. Choć zdecydowanie wygrał moment, w którym Merripen...

Swieta ta opowieść. Urzekła mnie jeszcze bardziej niż pierwsza część. Pewne tajemnice zostaną rozwiązane. Juz szukam kolejnej części.

Z całej piątki rodzeństwa Hathawayów, to Win była zawsze tą najcichszą i najspokojniejszą. Od dzieciństwa zakochana w Merripenie, cygańskim chłopcu, którego przygarnął jej ojciec. Jest coś w tej książce z Wichrowych Wzgórz, ona piękna i nieosiągalna i on ni to Cygan ni Gadzio, rozerwany pomiędzy dwa światy ten angielski i cygański.

kolejny tom a czytam z wrażeniem jakby to była jedna książka tak mocno są powiązane ze sobą wątki, romansidło aż iskrzy od relacji głównych bohaterów a epilog zachęca do koejnej części

• Romans historyczny
  • 2013