Święci z charakterem

święci biografia
religia
978-83-7505-577-1
święci biografia

„Nie wszyscy święci dobrze zaczęli, ale wszyscy dobrze skończyli” - te słowa św. Jana Marii Vianneya mogłyby być idealnym mottem dla książki „Święci z charakterem" autorstwa jezuity Marka Wójtowicza. Jest to już drugie wydanie (poprzednie opublikowane zostało w 2011 r.), które zostało uzupełnione o nowe postaci zasłużonych dla Kościoła katolickiego. W publikacji omówionych...

Trochę za krótkie informacje, ale za to dużo osób znalazło swoje miejsce w tej książce. Ładnie wydana i budząca refleksję.

• Religia
  • Chcę w prezencie
  • My Precious!
  • Bógbooki
  • Z polecenia
  • Wzrastanie (religia/psychologia/poradniki itp.)
  • 2012

Dodaj cytat z książki Święci z charakterem