Moje wielkie wampirze wesele

Okładka książki Moje wielkie wampirze wesele
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 8) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2010-03-09
Agata Kowalczyk
wampiry

więcej Więcej

Jedna z lepszych części. Ciekawa fabuła, bardziej złożona. Miała więcej ciekawych wątków więc czytało się o wiele ciekawiej. Polubiłam bardzo postać J.L. i chciałabym, żeby był bohaterem jednej z kolejnych części. Z tomu na tom jest coraz lepiej.

"Moje wielkie wampirze wesele " to kolejna cudowna książka o nieziemskiej miłości i seksownych wampirach ze Szkocji .

Robbie jest jedynym krewnym Angusa,podobnie jak inne wampiry pracuje w rodzinnej firmie wujka, która zajmuje się ochroną.

W poprzedniej części Robbie został porwany przez Malkontentów i przez dwie noce był torturowany.

Wampir dalej zmaga się z...

miło szybko i przyjemnie jedna zgorszych w serii nie wracam do niej inne czytałem po kilka razy

To już ósmy tom i o dziwo jeden z lepszych. Olivia i Robby skradli mój uśmiech i wywołali dobry nastrój. Oby tak dalej :)

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Połączenie romansu wampira i śmiertelniczki z kryminałem. Polecam.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
Moim zdaniem to jedna z lepszych książek tej serii.

Cóż kolejna cudowna książka o nieziemskiej i romantycznej miłości i seksownymi wampirami ze Szkocji.

Tym razem głównym bohaterem książki jest Robby Mackey . Robbie jest jedynym krewnym Angusa. Podobnie jak inne wampiry pracuje w rodzinnej firmie Angusa, zajmującej się ochronną.
W poprzedniej książce Robby został porwany przez Malkontentow i przez dwie noce był...

Moje wielkie wampirze wesele
Robby po porwaniu przez złe wampiry myśli tylko o zemście. Przyjaciele martwiąc się o niego, zsyłają go na "wakacje" na grecką wyspę. MacKay ma się dopiero przekonać, że ta podróż zmieni całe jego nieśmiertelne życie.
Olivia została przymuszona do wzięcia urlopu. Dziewczynę prześladuje morderca. Gdziekolwiek nie pojedzie, paczka jabłek zjawia...

2021

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo fajna okładka, książka natomiast ciekawa wciągająca i zabawa. Kolejna książka z serii miłość na kołku Uważam ją za udaną.

1 437
  • Chcę w prezencie