Moje wielkie wampirze wesele

Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 8) fantastyka, fantasy, science fiction
The Vampire and the Virgin
Miłość na kołku (tom 8)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agata Kowalczyk
wampiry

To już ósmy tom i o dziwo jeden z lepszych. Olivia i Robby skradli mój uśmiech i wywołali dobry nastrój. Oby tak dalej :)

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Połączenie romansu wampira i śmiertelniczki z kryminałem. Polecam.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
Moim zdaniem to jedna z lepszych książek tej serii.

Cóż kolejna cudowna książka o nieziemskiej i romantycznej miłości i seksownymi wampirami ze Szkocji.

Tym razem głównym bohaterem książki jest Robby Mackey . Robbie jest jedynym krewnym Angusa. Podobnie jak inne wampiry pracuje w rodzinnej firmie Angusa, zajmującej się ochronną.
W poprzedniej książce Robby został porwany przez Malkontentow i przez dwie noce był...

Moje wielkie wampirze wesele
Robby po porwaniu przez złe wampiry myśli tylko o zemście. Przyjaciele martwiąc się o niego, zsyłają go na "wakacje" na grecką wyspę. MacKay ma się dopiero przekonać, że ta podróż zmieni całe jego nieśmiertelne życie.
Olivia została przymuszona do wzięcia urlopu. Dziewczynę prześladuje morderca. Gdziekolwiek nie pojedzie, paczka jabłek zjawia...

Świat wampirów wykreowany przez Kerrelyn Sparks jest niesamowity. Jak to możliwe, że potrafiła w tak doskonały sposób stworzyć świat wampirów i ludzi? Nie wiem, ale mam nadzieję, że jej pomysły na tą serię się nie skończą. POLECAM!

2019

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo fajna okładka, książka natomiast ciekawa wciągająca i zabawa. Kolejna książka z serii miłość na kołku Uważam ją za udaną.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

wampir i miłość . lubię ten cykl.

Jak do tej pory - chyba moja ulubiona część. Napisana z fantazją i przysłowiowym "jajem". Po raz pierwszy zakiełkowało we mnie ziarno niepokoju: jak skończy się historia młodego MacKaya? Co prawda główna (żeńska) bohaterka nieznacznie działała mi na nerwy, ale za to babcia była rewelacyjna.
Ta romantyczna historia tak mnie wciągnęła, że nie oderwałam się, dopóki nie...

Dyskusje

1 396