Podróże astralne. Jak pokonać czas i przestrzeń w doświadczeniach poza ciałem.

Richard Webster Wydawnictwo: Medium ezoteryka, senniki, horoskopy
Astral Travels for beginners
Medium
poza ciałem ciało astralne
Astral Travels for beginners
ezoteryka, senniki, horoskopy
poza ciałem ciało astralne

Któż nie marzy o tym aby choć na chwilę oderwać się od tej szarej rzeczywistości. Każdy wierzy w istnienie lepszego życia niż tu na Ziemi.
Są ludzie, którym udaje się odbyć podróż w inne wymiary, poza świat postrzegany przez nasze zmysły - o tym właśnie jest owa książka.
Dla mnie jest to bardzo dobrze napisany przewodnik po temacie, o którym czytałem już w sadze R.Monroea....

Bardzo dobry poradnik dla osób,które chcą spróbować OOBE😊 sam jestem bliski osiągnięcia tego stanu (wychodzę częściowo),dlatego potrzebowałem dobrych porad jak tego dokonać.A ta książka zawiera ich wiele,a także zachęca do praktykowania samej umiejętności.Polecam fanom takich zjawisk, a także sceptykom,bo eksterioryzacja to niesamowicie przyjemne doświadczenie 😊

Zafascynowany możliwością podróży astralnych postanowiłem siągnąć po podręcznik - trafiło na ten.
Przeczytałem, zacząłem trenować zgodnie ze wskazówkami, jednak nie miałem na tyle determinacji, żeby cokolwiek osiągnąć w tej materii.
Nie mniej jednak książka napisana przystępnie, ciekawie i chyba wyczerpująco.

pierwsza moja książka na ten temat. doświadczyłem dzięki niej niesamowitych przygód.

• Zen
  • Chcę kupić