rozwiń zwiń

Odpowiedzi
Ostatnia akywność
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2019 roku
W 2019 roku przeczytałam 12o książek Najbardziej pochłonęła mnie twórczość:  Anna Todd  Mia Sheridan  Abbi Glines Najbardziej w pamięć zapadły mi:  Czereśnie zawsze muszą być dwie  Milion nowych chwil  Jeszcze się kiedyś spotkamy
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2016)
Witam, Poszukuję książki:  Piastowie. Leksykon biograficzny Piastowie. Leksykon biograficzny Interesowałoby mnie najbardziej kupno
20225
7 lata temu
Sprzedam/Wymienię (lipiec 2016)
Witam, po ile Klątwa Tygrysa?
7 lata temu
Pokazuje 6 z 12