Kapitalizm

Okładka książki Kapitalizm
Geoffrey Ingham Wydawnictwo: Sic! nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Capitalism
Sic!
2011-01-01
2011-01-01
978-83-61967-02-6
Katarzyna Sosnowska, Sławomir Królak
kapitalizm

więcej Więcej

Merytorycznie książka bardzo dobra, dużo odniesień i przypisów pozwalających na własny research. Jednak tłumaczenie jest fatalne, niespójne zdania, bardzo rozwlekłe wynikające z pośpiechu lub braku zrozumienia tematu osób tłumaczących.
Podejrzewam, że dużo lepiej by było przeczytać pozycję w oryginale.

• Biblioteka domowa
  • Chcę w prezencie