Kot Simona i Kociokwik

Opracowanie zbiorowe
Kot Simona grafika zwierzę Simon Tofield humor

Urocza!

Urocza!

To było chyba apogeum popularności serii „Simon’s Cat”, a wyobraźnia Autora dodała głównemu kociemu bohaterowi młodego towarzysza. Oj, nie jest łatwo z dzieckiem na pokładzie… Junior jest rozkoszny, poprzez swoją niezdarność i nieznajomość świata. Ale bardzo szybko się uczy i potrafi zapędzić swojego mentora w kozi (koci) róg :-)
Książeczka doskonale poprawia humor, zwłaszcza osobom znającym z własnego doświadczenia kocie życie i zwyczaje. Zresztą Simon Tofield jest świetnym obserwatorem i znakomicie przelewa na papier scenki z kocim udziałem. I tylko szkoda, że po latach tempo wydawnicze tej serii o kocie Simona po 2013 roku znacznie spadło i praktycznie ograniczyło się do wydawania kalendarzy.

Książeczka doskonale poprawia humor,...

Trawestując za pewnym znanym słownikiem XIX wiecznym - Kot, każdy widzi jaki jest. Kot Simona to typowy kocur, który wychowuje właściciela (czytaj dostarczyciela karmy),obdarza pieszczotami jak ma humorek, a generalnie świat ma w poważaniu. W końcu Kot Simona to taki milusi, puszysty kociak z wielkimi ślepiami.
Ta książeczka nie powiela stereotypów, raczej otwiera oczy kocim właścicielom, którzy tak naprawdę są tylko dodatkiem do Kota.

Ta książeczka nie powiela stereotypów, raczej otwiera oczy...

n+1 kotów jest zawsze lepsze niż n kotów. :D

n+1 kotów jest zawsze lepsze niż n kotów. :D

Doskonały humor, wyczucie szczegółów, sarkazmu i prawdziwego życia kociarza! Doskonała pozycja!

Treści tu niewiele, jeżeli policzymy notkę od tłumacza :) Niby książka dla dzieci, ale dorośli też mogą po nią sięgnąć.

i po raz kolejny mam wrażenie, że to moje koty są bohaterami (już nie jeden:P). Autor jest świetnym obserwatorem kocich zachowań i na dodatek ma świetne poczucie humoru oraz wyobraźnię:)

Simon na niezwykły dar obserwacji swoich kociaków :)

Simon na niezwykły dar obserwacji swoich kociaków :)

Jak dla mnie najzabawniejsza z serii

Jak dla mnie najzabawniejsza z serii

Przezabawne i przeurocze! A drugoplanowa postać olbrzymiego królika, który jest trochę krejzi i chce wszystkich przytulać - mistrzostwo.

• Komiksy
  • Chcę kupić