Opowieść pielgrzyma. Autobiografia

religia
978-83-7097-889-1
Mieczysław Bednarz
duchowość autobiografia

Autobiografia jednego z największych świętych w historii Kościoła Katolickiego. Sama forma książki nie porywa, ale robi to już opis życia Ignacego Loyoli, którego droga do nieba jest naprawdę intrygująca. Polecam!

Historia niezwykłego człowieka.

Ciekawa książka opisująca historię św. Ignacego Loyoli. Niektórych może trochę razić toporność i faktograficzny charakter książki, jednak dla mnie było to bardzo ciekawe doświadczenie.
Patron rekolekcji zasłynął ze swoich „Ćwiczeń duchowych” po które niewątpliwie sięgnę, podbudowany tym co przeczytałem o tym świętym.

Trudno się czytało.

Dyskusje