Pasiaste dziury

Striped holes
fantastyka, fantasy, science fiction
8385202153
Zbigniew A. Królicki, Andrzej Sawicki

Tyle lat (1992 r.), zdążyłem już zapomnieć o szczegółach z treści książki. Niemniej wówczas wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nieźle zakręcona. Wówczas oceniłbym ja jako rewelacyjną. Polecam fanom książek typu: Autostopem przez galaktykę, czy Szpital kosmiczny.

2059

Humorystyczna opowieść o ludziach, Bogu,końcu świata,istotach z dwudziestego drugiego i czterdziestego siódmego stulecia oraz ewolucji autonomicznej myszołapki:).

• Fantastyka
  • Papier
  • Science-Fiction
  • Posiadane
  • Posiadam i Chcę przeczytać
  • Literatura Fantastyczna
  • 🚀 Fantastyka naukowa

Dodaj cytat z książki Pasiaste dziury