Dyskusje o książce Robinson Cruzoe

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Książki których nie przestajecie czytać
Trochę by się znalazło. Harry Potter Władca Pierścieni Hobbit Boczne Drogi Chmielewskiej (czytanie pod koniec maja/na początku czerwca już chyba stało się moją tradycją) Wszystko Czerwone Chmielewskiej (pana Muldgaarda mogę cytować o każdej porze dnia i nocy) Wylęgarnia, Łowcy Żambocha i pewnie jeszcze sporo innych.
2 lata temu
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2013)
Poszukuję:  Sługa Boży  Młot na czarownice  Łowcy Dusz  Ja, inkwizytor. Wieże do nieba  Ja, inkwizytor. Bicz Boży  Ja, inkwizytor. Dotyk zła  Płomień i krzyż. Tom 1  Charakternik
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne