Kopnięte królestwo

Ewa Poklewska-KoziełłoNatalia Usenko Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura literatura dziecięca
978-83-7672-148-4
Wydawnictwo Literatura
król królestwo dla dzieci ilustrowane
literatura dziecięca
978-83-7672-148-4
król królestwo dla dzieci ilustrowane

Nie może być mniej, może być tylko więcej punktów! Pomysł na książkę dla dzieci jest więcej niż genialny. Bajki uczą poruszania się w czasie - utrwalają liczenie godzin, uczą odejmowania i dodawania, a przede wszystkim kształcą umiejętność słuchania ze zrozumieniem i czytania ze zrozumieniem, jak i zapamiętywania i skupiania uwagi. Postaci wykreowane przez p. Natalię Usenko...

"Ta książka jest w sam raz dla Was! Nie spotkacie tu nikogo normalnego... Król dziwak rządzi królestwem, sprzątaczka - królem, wszędzie czają się pułapki i katastrofy, wróżki są gorsze od szarańczy, a kucharz zakochuje się w wigilijnym karpiu... Nawet pies jest wariatem i agentem obcego wywiadu! "
Świetna książka. Podczas czytania przedszkolakom ze starszych grup mogą...

Uwielbiam Usenko i jej humor. Natomiast ilustracje Pani Ewy to istna wisienka na torcie.

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Kopnięte królestwo