Antologia

Konstanty Ildefons Gałczyński Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kolekcja Hachette: Poezja Polska poezja
Hachette Polska
antologia poezja polska kolekcja
poezja
Kolekcja Hachette: Poezja Polska
antologia poezja polska kolekcja

Fantastyczny zbiór wierszy Gałczyńskiego. Nie można się do niczego przyczepić, wydanie wspaniale wygląda, poza tylko fatalnym edytorstwem - żadnego przypisu, wstęp mało treściwy, brak źródła. Ale czytało się rewelacyjnie.

Jedna gwiazdka w dół za ten wiersz o Miłoszu :P

Świat stworzony przez tego szarlatana ma nieodparty urok...:>>> ma rację Miłosz w Zniewolonym umyśle pisząc o Delcie :] w zupełnie innym załomie rzeczywistości ma jednak i Gałczyński tworząc swoje światy.

uwielbiam..

• Poezja