Antologia

Okładka książki Antologia
Julian Tuwim Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kolekcja Hachette: Poezja Polska poezja
poezja
antologia poezja polska kolekcja

Patronaty LC

Okładka książki Wiersze dla dzieci Olga Siemaszko, Julian Tuwim
Ocena 8,7
Wiersze dla dz... Olga Siemaszko, Jul...
Okładka książki Ptasie radio Anna Simeone, Julian Tuwim
Ocena 7,5
Ptasie radio Anna Simeone, Julia...
Okładka książki Proszę państwa, oto miś. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Urszula Kozłowska, Julian Tuwim
Ocena 7,5
Proszę państwa... Jan Brzechwa, Aleks...

Mogą Ciebie zainteresować

Na półkach: , , , ,

Wróciłem po latach do Tuwima i zatraciłem się w jego poezji. Gorąco polecam sięgnięcie po którykolwiek z tomów wierszy tego, chyba nie przesadzę, najwybitniejszego poety XX wieku. Wiele z wierszy znanych jest, choćby z adaptacji dokonanych przez współczesnych piosenkarzy, jak Czesław Niemen czy Ewa Demarczyk.

Warto - zawsze i wszędzie:)

Warto - zawsze i wszędzie:)