Paranoja panujących

Okładka książki Paranoja panujących Terry Deary
Okładka książki Paranoja panujących
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
literatura dziecięca
Strrraszna Historia
Horrible Rulers
Egmont Polska
2008-01-01
2008-01-01
Małgorzata Fabianowska
strrraszna historia władcy paranoja choroby psychiczne

Okładka książki Magia iluzji Ivor Baddiel, Mike Phillips, Jonny Zucker
Magia iluzji Ivor Baddiel, Mike ...
Okładka książki Sprytni Słowianie Małgorzata Fabianowska, Jędrzej Łaniecki, Małgorzata Nesteruk
Sprytni Słowianie Małgorzata Fabianow...
Okładka książki Dynamiczna dynastia Jagiellonów Małgorzata Fabianowska, Jędrzej Łaniecki, Małgorzata Nesteruk
Dynamiczna dyn... Małgorzata Fabianow...
Okładka książki Niesamowici Egipcjanie Martin Brown, Terry Deary, Peter Hepplewhite
Niesamowici Eg... Martin Brown, Terry...

Terry Deary tym razem raczy nas krwawymi historiami elit rządzących różnymi narodami począwszy od czasowo starożytnych aż po początek XXI wieku. Było krwawo i bardzo brutalnie. W XXI wieku na szczęście nie ma aż tylu brutalnych rządzących.

Uwaga!! Jest krrrwawo!!!

Specjalistą w opisie czadowej historrrii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serrrię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerrrężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można powiększyć wiedzę o historrryczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rrrewelacyjną rrrozrywkę. Czego chcieć więcej?

Uwaga!! Jest krrrwawo!!!

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można...

Jak zawsze historia z przymrużeniem oka

Jak zawsze historia z przymrużeniem oka

Bardzo dobra książka. Zawiera wiele ciekawostek z życia wielkich władców.

Bardzo dobra książka. Zawiera wiele ciekawostek z życia wielkich władców.

Ta książka wprowadziła mnie w świat historii jakiej jeszcze nie znałam :)

Ta książka wprowadziła mnie w świat historii jakiej jeszcze nie znałam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę
  • Czytane wielokrotnie
  • Strrraszna Historia
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Paranoja panujących