Excel 2010 PL. Programowanie w VBA

John Walkenbach Wydawnictwo: Helion Seria: Vademecum Walkenbacha informatyka, matematyka
Excel 2010 Power Programming with VBA
informatyka, matematyka
Grzegorz Kowalczyk
Vademecum Walkenbacha
Excel VBA

Super: {=JEŻELI(MIESIĄC(DATA(ROK(C5);MIESIĄC(C5);1))<>MIESIĄC(DATA(ROK(C5);MIESIĄC(C5);1)-(DZIEŃ.TYG(DATA(ROK(C5);MIESIĄC(C5);1))-1)+{0;1;2;3;4;5}*7+{1\2\3\4\5\6\7}-1);"";DATA(ROK(C5);MIESIĄC(C5);1)-(DZIEŃ.TYG(DATA(ROK(C5);MIESIĄC(C5);1))-1)+{0;1;2;3;4;5}*7+{1\2\3\4\5\6\7}-1)}

Polecam. Dużo przykładów i świetnie opisane mechanizmy VBA. John Walkenbach to ekspert w dziedzinie arkuszy kalkulacyjnych z najwyższej półki.

• - IT/Programowanie
  • Chcę w prezencie