Science Fiction, Fantasy & Horror 71 (9/2011)

Red. Science Fiction, Fantasy & Horror Wydawnictwo: Fabryka Słów czasopisma
Fabryka Słów
opowiadanie miesięcznik science fiction fantasy horror nowa fantastyka
czasopisma
opowiadanie miesięcznik science fiction fantasy horror nowa fantastyka

Hmm... ten numer czytałam wyjątkowo długo bo chyba z półtorej miesiąca ;) Nie dla tego że był nudny - pop prostu normalny brak czasu i skleroza. W tym numerze (tak wiem! z września ubiegłego roku, ale to nic) znajdowały się:
*Opowiadania:
- Andrzej W. Sawicki. "Jak wiatr w stepie" - Ta opowieść (no dobra, opowiadanie) opowiadało (kurczę, za dużo odniesień do słowa...

Równy numer z dwoma wybijającymi się opowiadaniami, autorstwa Jagny Rolskiej i Andrzeja W. Sawickiego.

• Czasopisma
  • SFFiH
  • 2011
  • Science Fiction, Fantasy i Horror 2011
  • Przeczytane 2011
  • Moja opinia ;)

Dodaj cytat z książki Science Fiction, Fantasy & Horror 71 (9/2011)