Zemsta cyborgów

Revenge of the Cybermen
fantastyka, fantasy, science fiction
Grzegorz Woźniak
doktor who

„Cyborgowie. Bezlitośni, żądni władzy i niezniszczalni mieszkańcy kosmosu, którzy nigdy nie wybaczą rodzajowi ludzkiemu” - w sumie to całkiem logiczne stwierdzenie, zważywszy na fakt, iż maszyny te nie znają uczuć. Czy jednak uda pokonać się zagrożenie i wyjść cało z beznadziejnej sytuacji? Czy perfekcyjne ciało posiada swoistą piętę „Achillesa” i da się je zniszczyć? To...

Dyskusje

• Sci-fi
  • Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • Fantasy, sci-fi i inne takie
  • Czekają
  • Książka papierowa

Dodaj cytat z książki Zemsta cyborgów