Podarunki losu

Sandra Brown Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Led Astray
Krystyna Klejn
Harlequin
Led Astray
literatura obyczajowa, romans
Krystyna Klejn
Harlequin Satine

Ciekawa,zmuszająca do refleksji i poruszająca historia. Uświadamia, że tych których kochamy nie są z nami na zawsze, a często tak się właśnie zachowujemy i nie doceniamy tego skarbu.

Na półkach: , , , , , , , , ,

W OSTATNIEJ CHWILI 1/2
Sandra Brown - "Podarunki losu"/"Led Astray"

Jenny + Cage (32) --- TRENT, AIMEE

*1985

2. "Piekielna misja" (KERRY, LINCOLN)

Książka niestety rozczarowała mnie: tendencyjnością, płaskością fabuły i schematycznością bohaterów. Nie polecam miłośniczkom literatury Pani Sandry Brown - bo to jedna z jej najgorszych książek.

Ta książka to lekki kobiecy romans. Trochę przewidywalny ale ciekawy. Bardzo dobrze się czyta. Polecam na spokojne wieczory przy herbatce.

Jak się spodziewałam tak też było, uważam, że książki tej autorki, a przeczytałam już parę nie różnią się zbytnio zakończeniem. Jeśli ktoś czytał książki p. Brown na pewno szybko przewidzi, jak historia się zakończy. Jak to bywa u tej autorki już wielokrotnie daje nam do zrozumienia, że kłamstwo jest lepsza niż prawda. A jeszcze kłamanie, bo się kocha to najwyższa forma...

Mi ta książka kojarzy się z harlekinem, nie stop. To tak Harlekin ciut wyższej formy.
Taka historia miłosna, obsadzona w USA, która musi. No musi zakończyć się dobrze.
Bohaterowie i bohaterki, są tu zbyt idealni.W życiu wszystko przychodzi im zbyt łatwo.
Mimo, to z e-bookiem spędziłem miłe chwile.
POKRĘCONA,DZIĘKUJE ZA E-BOOKA.

1942

Krótka historia, dość sielankowa i przewidywalna. Niewiele w niej akcji, raczej więcej emocji. Bohaterowie wzbudzają sympatię, a dialogi obfitują w cięte riposty. Autorka nie skąpi poczuciem humoru. Język i styl są lekkie i przystępne, dzięki czemu dobrze się czyta. Jest to pozycja na jeden wieczór.

W ostatniej chwili tom: 1

Na początku nie mogłam się przełamać do tej książki. Początek wlekł mi się w nieskończoność, aż do przełomowego momentu kiedy moja ciekawskość wzięła górę i książkę pochłonęłam w jeden dzień. Książka to dramat połączony z romansem. Ciekawy i pochłania.

Jest to lekki romans (romansidło?). Czyta się przyjemnie, bardzo szybko, dwie godziny i książka przeczytana. "Podarunki losu" to historia miłości przez lata nieuświadomionej - przynajmniej jeśli chodzi o Jenny, która wskutek wielu zdarzeń poznaje, czym jest prawdziwe uczucie. Wcześniej, zdaje się, żyła tylko ułudą prawdziwej miłości. Podoba mi się główna postać męska w...

• Harlequin
  • Romans
  • 2013
  • 2014
  • 2012
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podarunki losu