Pan Żniw

Okładka książki Pan Żniw
Thomas Tryon Wydawnictwo: ALFA Seria: Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa] literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa]
Harvest Home (1973)
ALFA
1996-01-01
1996-01-01
8370019706
Jan Stanisław Zaus
powieść amerykańska; dark fantasy pogaństwo rytuały zamknięta społeczność

więcej Więcej

Ktoś napisał, że to słaba książka. Cóż, czytało mi się znakomicie. Fantastyczna historia.

Zapewne moja ocena przez wielu czytelników będzie uznana za nieadekwatną do treści, ale Pana żniw czytałam wieki temu, jako panienka wychowana na naiwnych historyjkach dla dzieci i młodzieży i co najwyżej kryminałach Agaty Christie. Przeskok do świata opisanego w tej książce był dla mnie szokiem, a wydarzenia wbiły mnie w fotel. Nadal bardzo lubię to uczucie, ale zdarza mi...

Zmarnowany potencjał książki :(

Na półkach: , , , ,

Książka przeze mnie wyczekana, wytęskniona, wystana pół roku w bibliotecznej kolejce.

Porzucona podczas czytania.
Tak, dojrzałam już do takich desperackich aktów barbarzyństwa. Kiedy naprawdę czuję, że okropnie szkoda mi czasu na czytanie... zdobywam się na odwagę i rezygnuję.

Autor ma tak infantylny styl, że aż zęby bolą. Gdyby to jeszcze pisała kobieta i główną...

• @@@
  • * HORROR / GROZA
  • Porzucona bezpowrotnie, szkoda czasu.
  • Biblioteka ♥
  • Zamknięta społeczność, wieś, odludzie, prowincja

Dodaj cytat z książki Pan Żniw