Mateuszek i kłopoty

Okładka książki Mateuszek i kłopoty Elvira Lindo
Okładka książki Mateuszek i kłopoty
Elvira Lindo Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Mateuszek (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Mateuszek (tom 2)
Pobre Manolito
Nasza Księgarnia
2005-01-01
2005-01-01
Anna Trznadel-Szczepanek

Na półkach: , , , , , ,

SUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!! <3 ;* POLECCCCCAAAAAMMMMMMMM!!!!!!!!!!!! ;) ;* ŚWIETNE NA POPRAWĘ HUMORU!!!!!!!!! ;* <3 KOCHAM SŁUCHAĆ PRZYGÓD MATEUSZKA!!!! ;);* <3

Świetna książka nie tylko zaadresowana do młodszych czytelników. Nigdy nie uśmiałam się tak bardzo przy czytaniu książki, jak podczas pochłaniania tejże właśnie lektury, a świetnymi tekstami musiałam dzielić się z rodziną, bo Mateuszek ma genialne rozmyślenia. Już szykuję się do zakupu innych części, a polecam wszystkim miłośnikom książek ,,Mateuszka". Po prostu uwielbiam!

Zabawna historia.

Zabawna historia.

Uwielbiam Mateuszka!!!!!!!!!!!!!!!

Uwielbiam Mateuszka!!!!!!!!!!!!!!!

Popłuczyny po "Mikołajku". Książka ani wychowawcza, ani edukacyjna, ani zabawna. Zero pożytku z niej.

Wolę Mikołajka.

Wolę Mikołajka.

• Dzieciństwo
  • Domowa biblioteczka
  • Dzieciństwo
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Mateuszek i kłopoty