Niezwykła pielęgniarka

Okładka książki Niezwykła pielęgniarka Sarah Morgan
Okładka książki Niezwykła pielęgniarka
Sarah Morgan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical literatura obyczajowa, romans
Harlequin Medical
Single father, wife needed
Harlequin
2008-01-01
2008-01-01
Iza Kwiatkowska
pielęgniarka doktor wyspa sekret przyjaciel uczucia

Okładka książki Wieczory we Florencji. Oświadczyny miliardera Helen Brooks, Sarah Morgan
Wieczory we Fl... Helen Brooks, Sarah...
Okładka książki Uzdrawiające spotkanie; Iskra szczęścia Melanie Milburne, Jennifer Taylor
Uzdrawiające s... Melanie Milburne, J...
Okładka książki Dziecko miłości. Powrót buntownika Caroline Anderson, Alison Roberts
Dziecko miłośc... Caroline Anderson, ...

W przychodni zawsze coś się dzieje, a doktor Logan niczym Superman leci na ratunek.
Pielęgniarka Evanna, kocha się w nim od podstawówki, ale jest dla niego równie użyteczna jak torba lekarska.
Gdy przechodzi transformację i zamiast znoszonych dzinsow wkłada czerwoną mini i szpilki, zostaje pouczona odnośnie ryzyka zwichnięcia kostki, w tak wysokich obcasach.
Dopiero, jak przypadkiem, Logan widzi ją bez ubrania, biedny po nocach spać nie może :)
Przeczytałam na raz.
Taka mała, przyjemna pigułka miłosna.
No i liznęłam wiedzy z zakresu opieki medycznej.
Mocne szarpniecie małego dziecka może skutkować zwichnieciem stawu, wysysanie jadu żmiji to niezbyt dobry pomysł, a striptiz w plenerze może uratować komuś życie (swetr i skarpetki doskonale sprawdzą się jako opatrunek uciskowy).

Dopiero, jak...

• Harlequin
  • Cykl: Sarah Morgan Glenmore Island Doctors
  • Dla zapomnienia
  • Her LOVE
  • Autor: Sarah Morgan (Pozdrowienia z NY)
  • LEKARZ
  • WDOWIEC