Mózgi i inne nowele

Okładka książki Mózgi i inne nowele
Gottfried Benn Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Babel literatura piękna
literatura piękna
Sława Lisiecka
opowiadanie niemieckie

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Kolejna książka, której ciężko dać konkretną ilośc gwiazdek. Pełna odniesień do takich dziedzin jak biologia, psychologia, literatura. Czyta się ciężko, ale nie dziwota, skoro autor był kokainistą. Wymaga wysiłku.

Dodaj cytat z książki Mózgi i inne nowele