Wspólnie pokonajmy raka. Onkolog o nadziei

Krzysztof Składowski Wydawnictwo: Znak zdrowie, medycyna
978-83-240-1818-5
Znak
nowotwór onkologia medycyna
zdrowie, medycyna
978-83-240-1818-5
nowotwór onkologia medycyna

Ta książka to raczej krótki opis procesu powstawania nowotworu i metod leczenia. Nie wyczerpuje tego tematu nawet w najmniejszym stopniu.
A o nadziei wspomina tylko w tytule.
Motywacje Profesora do jej napisania są dla mnie wielką zagadką,..
Szkoda czasu i pieniędzy.

Do niedawna diagnoza „rak” znaczyła w zasadzie tyle co „koniec”. Profesor Krzysztof Składowski, lekarz onkolog, który ma na co dzień do czynienia z osobami walczącymi z tą chorobą – niewątpliwie jedną z najcięższych – w bardzo przystępny sposób odpowiada na pytania swoich dwóch pacjentek, które pokonały raka, a swoje doświadczenia postanowiły przekazać innym. W dialogu ze...

• Chcę w prezencie
  • Medycyna