Czym jest spirytyzm?

Okładka książki Czym jest spirytyzm?
Allan Kardec Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RIVAIL filozofia, etyka
filozofia, etyka
Qu'est-ce que le Spiritisme?
Oficyna Wydawnicza RIVAIL
2011-01-01
2011-01-01
978-83-62402-12-0
Konrad Jerzak vel Dobosz
spirytyzm spirytualizm duch dusza religia wiara somnambulizm wirujące stoliki ouija seans medium lewitacje reinkarnacja życie po śmierci

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Legendarna książka Allana Kardeca. Przejrzysta i świetnie napisana. Dużo ciekawych poglądów i obserwacji. Kardec był nie tylko "ojcem spirytyzmu", ale też wyśmienitym popularyzatorem. Jak dla mnie jedna z najlepszych książek o spirytyzmie. Gorąco polecam.

Czym jest spirytyzm ,tytuł mówi sam za siebie.

Czym jest spirytyzm ,tytuł mówi sam za siebie.

Dodaj cytat z książki Czym jest spirytyzm?