rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki podobne do...
Nie jest mi łatwo coś doradzić, bo "Cinder" uważam za serię kilka szczebli ponad "Rywalkami" (tam wszystko ma więcej sensu, jest więcej akcji, mniej romansu i ogólnie mniej cukru); w zasadzie ciężko mi znaleźć jakieś punkty wspólne tych dwóch pozycji.  Spróbuję więc kierować się bardziej kryteriami, które wymieniłaś.  Czerwona Królowa ...
4 tyg. temu
Bajki, baśnie, legendy...
Zainteresował mnie nurt bajek botanicznych - z motywami roślinnymi. Chodzi mi też o walor edukacyjny. PROSZĘ O NOTKI BIBLIOGRAFICZNE, TYTUŁY, PODPOWIEDZI. Do tej pory przerobiłem Botanical folk tales of Britain and Irland. W serwisie open library znalazłem Tibetian herbal legends (jest do wypożyczenia). Chinese Herbal Legends niestety tylko do kupienia poprze Amazon:(
8 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2019)
Mam na sprzedaż tanio 15 książek - od kryminałów po reportaże i literaturę piękną. [img][img]
10 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
26 tyg. temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2020)
Jak co roku wystawiłam nieco książek na WOŚP :) Inne rzeczy też są :) Polecam https://allegro.pl/uzytkownik/QuakeBass
2 lata temu
Pokazuje 6 z 78