Milczenie w dwudziestowiecznym dramacie

Ewa Wąchocka Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Interpretacje Dramatu (tom 19) teatr
Księgarnia Akademicka
dramat współczesny
Interpretacje Dramatu (tom 19)
teatr
dramat współczesny

Okładka książki Echa, repliki, fantazmaty. Antologia nowego dramatu polskiego Michał Bajer, Jan Klata, Marek Kochan, Jacek Papis, Monika Powalisz, Maria Spiss, Michał Walczak, Szymon Wróblewski
Ocena 6,0
Echa, repliki,... Michał Bajer, Jan K...

• 2014
  • 2011
  • Poznane, acz niedoczytane

Dodaj cytat z książki Milczenie w dwudziestowiecznym dramacie