Gra w miłość

Juliet Landon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Dishonor and Desire
Lena Perl
Harlequin
Anglia muzyka talent zaręczyny małżeństwo długi wolność marzenia namiętność miłość
Dishonor and Desire
literatura obyczajowa, romans
Lena Perl
Harlequin Romans Historyczny

Całkiem zgrabnie napisana historia miłości, zbuntowanej śpiewaczki Catheriny i barona Chase'a.
On jest "naj" pod wieloma względami, najprzystojniejszy, najbogatszy, najlepiej boksuje, najlepiej powozi, najczęściej wygrywa w hazard i ponoć miał w swoim łożu najwięcej kobiet.
Ona ma swoją dumę, talent wokalny i jeśli kiedykolwiek wyjdzie za mąż, to tylko z miłości.
Aż tu...

• Romanse
  • Romanse
  • Harlequin Romans Historyczny
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gra w miłość