Od komunizmu do... ? Dokąd zmierza III Rzeczypospolita?

Marek BankowiczJacek Kloczkowski Wydawnictwo: Ośrodek Myśli Politycznej popularnonaukowa
Ośrodek Myśli Politycznej
komunizm polityka III RP
popularnonaukowa
komunizm polityka III RP

Co najwyżej przeciętność

Po upadku komunizmu stan naszej polityki oraz uprawiających ją ludzi nie jest, niestety, świetny. Oto konkluzja tej książki. Nie znaczy to, oczywiście, że wszystko, co zdarzyło się po 1989 roku, godne jest potępienia. Niemniej jednak lektura tej publikacji nie napawa optymizmem.

Najcięższym grzechem polskiego życia politycznego okazuje się brak...

• 05. Opium w rosole
  • Dwie kultury
  • 7) Historia PL: 8) Czasy najnowsze
  • Myśl polityczna, socjologia, filozofia itp
  • Zabezpieczanie śladów