Zaklinacz psów. Podaj łapę, waruj, siad, czyli szkolenie czworonoga

Okładka książki Zaklinacz psów. Podaj łapę, waruj, siad, czyli szkolenie czworonoga
Norma EckroatePaul Owens Wydawnictwo: Helion flora i fauna
flora i fauna
The Dog Whisperer: A Compassionate, Nonviolent Approach to Training
Helion
2008-05-19
2008-05-19
978-83-246-1366-3
Olga Kwiecień-Maniewska
Zaklinacz psów tresura szkolenie czworonoga szkolenie psy

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czasem jesteśmy źli, ponieważ nasz pupil nie wykonuje poleceń. Mówimy, on mnie rozumie tylko jest zbyt leniwy by to wykonać. A to jest nieprawda, na cały proces wpływa zbyt wiele czynników by spłycać to do jednego aspektu.
Książkę podzielono na części, a mianowicie: zasady szkolenia, czynniki wpływające na proces uczenia się,...

Książka dobra, jako ciekawostka Paul Owens jako pierwszy wykorzystał nazwę zaklinacz psów. Tylko pozytywne szkolenie. Polecam

• Psy
  • Poradniki
  • Kynologia
  • Chcę w prezencie
  • O zwierzętach
  • Chcę przeczytać (psy)

Dodaj cytat z książki Zaklinacz psów. Podaj łapę, waruj, siad, czyli szkolenie czworonoga