Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 52.89 zł

literatura piękna
Zofia Stanisławska-Kocińska
Alef Paulo Coelho literatura brazylijska

Cudowna

Polecam, bo książka daje szansę oderwania się od rzeczywistości i przeniesienia się w inny świat...

O czym ta książka była? Dotąd właściwie nie wiem... Opowiadała o długiej podróży, prowadzącej do nieznanego miejsca. Czy podróż miała sens? Wydaję mi się, że miała, była tym, czego Paulo potrzebował. Dzięki niej odzyskał swoje królestwo. Hmmm... naprawdę, to jedno z tych dzieł, które nie wiem jak ocenić. "Alchemik" był prostszy, opowiadał o tym, że każdy z nas ma swoją...

Niesamowita książka, do której na pewno wrócę,

Mistyczne przeżycie że kogoś znamy. To się może zdarzyć każdemu.

Każda książka Coelha niesie ze sobą przesłanie. Alef to ciekawa przygoda duchowa pisarza. Zmusza do refleksji.

Taka trochę naciągana ta historia. Przeczytałam, bo przeczytałam, ale inne, te pierwsze książki Coelho bardziej mi „podchodziły” .

Myślę, że dla kogoś, kto nie nadąży za analizą stanu umysłu autora, lektura ta będzie jedynie unikalną podróżą najdłuższą linią kolejową na świecie.

W porównaniu do alchemika dno i wodorosty.

Paulo Coelho jest moim ulubionym pisarzem, więc nie potrafię być obiektywna... Kocham wszystko, co wychodzi z pod jego pióra. Każda książka jest inna, każda ma coś do przekazania, każda jest dla mnie arcydziełem. Polecam gorąco!

1 959
  • Paulo Coelho