Po prostu żyję!

Gérard Depardieu Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
Agata Kozak
Wydawnictwo Literackie
biografia, autobiografia, pamiętnik
Agata Kozak

Bardzo dobra rozmowa, czyta się jednym tchem. Gdy Depardieu się zapędza, jest po chwili ściągany na ziemię. Miłe są te zapędy, jak i te ściągnięcia, nie jest jak po sznurku ale i nie jest ta biografia kłębkiem wełny. Polecam, są za grosze używki a to niezła używka.

• Babcia
  • Pierwszy plan
  • Biografie, listy, wspomnienia
  • 2019
  • Francja
  • Historia/biografia
  • Tallaght County Library
  • Biografie

Dodaj cytat z książki Po prostu żyję!