Ciekawe dlaczego telefon dzwoni i inne pytania na temat komunikacji

Okładka książki Ciekawe dlaczego telefon dzwoni i inne pytania na temat komunikacji
Richard Mead Wydawnictwo: Inwestycje Seria: Ciekawe dlaczego... literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Ciekawe dlaczego...
Inwestycje
2006-01-01
2006-01-01
32 min.
telefon komunikacja

Okładka książki Ciekawe dlaczego. Świat nas fascynuje Christopher Maynard, Richard Mead, Philip Steele
Ocena 7,0
Ciekawe dlacze... Christopher Maynard...